Jsme hrdými provozovateli BEZDRátové sítě speedynet.cz


Naše společnost je hrdým provozovatelem sítě Speedynet.cz.

Poskytujeme vysokorychlostní připojení k internetu a jiné služby datových přenosů společnostem i fyzickým osobám kabelovou technologií (metalické i optické kabely) a bezdrátovou technologií standardu WiFi v pásmu 2,4 GHz, 5 GHz a 10 GHz.

Kdekoliv najdete náš signál, jsme schopni Vás hned připojit.
V současné době poskytujeme internet ve Zlínském kraji, okres Vsetín.
Hledejte SSID: www.speedynet.cz_číslo přípojného bodu.


Mezi nesporné výhody našeho připojení patří:

• Nejrychlejší internet za nejlepší ceny, cena se vždy stanoví individuálně dle Vašich požadavků na rychlost nebo na cenu, například připojení k internetu již od 100 Kč / měsíc včetně DPH.

• Žádné vázání zákazníků formou mnohaletých smluv a jiných podvodů, zeptejte se sami svých sousedů, jak jsou s námi spokojeni.

• V případě potřeby umožňujeme až půlroční platbu s odkladem v případě finanční a jiné nouze ZDARMA, ŽÁDNÉ ODPOJENÍ, ŽÁDNÉ POKUTY, dobu platby si volíte sami.

• Nejkvalitnější internet, protože máme nejblíže umístěny přístupové body, řádově desítky metrů od Vašeho domu.

• Umožňujeme platbu hotově u zákazníka nebo bankovním převodem.

• Dohled nad linkou je nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

• Nejrychlejší reakční doba pro servisní zásahy a ZDARMA, protože jsme přímo z Vašeho okolí, naše heslo je profesionální přístup, sousedské vztahy :-).

• V rámci poskytované služby dále ZDARMA poradenství v oblasti ICT, po domluvě servisní opravy počítačů, notebooků, datových rozvodů atd. za BEZKONKURENČNĚ NÍZKÉ CENY nebo ZDARMA.

• Dále nabízíme konzultace, zavádění a servis veškeré ICT techniky a všech ICT služeb (datové rozvody UTP, bezdrátové pokrytí domu, satelitní rozvody, multimédia, počítače, notebooky, servery, disková uložiště, kamery, VPN přístupy domů, monitoring budov atd).


Vzor aktuální platné Smlouvy o poskytování telekomunikačních služeb ke stažení zde
Vzor aktuálního platného Souhlasu se zpracováním osobních údajů (GDPR) ke stažení zde
Aktuální platný ceník poskytovaných služeb ke stažení zde
Aktuální platné Všeobecné obchodní podmínky ke stažení zdeJSME VŽDY A VE VŠEM LEPŠÍ, LEVNĚJŠÍ A KVALITNĚJŠÍ, NEŽ KONKURENCE, STAČÍ SE JEN ZEPTAT !!!!!